Strony Internetowe

Nowoczesna wizytówka Twojej firmy w internecie

Tworzenie stron internetowych

Świat wirtualny zarzucony jest masą informacji, dlatego, aby zostać zauważonym, należy podjąć działania, które wyróżnią nasz przekaz spośród ogromu pozostałych treści. Nasza agencja zajmuje się tworzeniem stron internetowych, które dzięki funkcjonalności, a także nietuzinkowym rozwiązaniom graficznym i unikatowym opisom, są wyświetlane na pierwszej stronie wyników wyszukiwania.

Podstawą sukcesu jest funkcjonalność strony internetowej. Dbamy o to, by strona była intuicyjna i prosta w obsłudze oraz o sprawne działanie jej poszczególnych elementów, dzięki którym zyskasz nowych i stałych klientów. Zaproponujemy odpowiedni serwer, którego uptime wynosi 99 %, co skróci czas ładowania strony do minimum. Stosujemy rozwiązania Drag&Drop, co ułatwia i usprawnia pracę użytkownikom. Strona internetowa powinna być skuteczna, czyli powinna przynosić realne korzyści materialne.

Korzystamy z systemu zarządzania treścią CMS, dlatego w Twoje ręce oddamy stronę z panelem administracyjnym, dzięki któremu będziesz mógł samodzielnie wprowadzać zmiany, m.in. aktualizować treści, zmieniać czy dodawać nowe zdjęcia. Jest to proste narzędzie umożliwiające zarządzanie witryną bez znajomości programowania.

Zajmujemy się optymalizacją strony internetowej. Dbamy o to, by Twoja strona znalazła się w czołówce wyświetlanych, dzięki temu od samego początku zdobędziesz nowych klientów. Roboty Googla decydują o tym, w którym miejscu w sieci pojawi się strona, dlatego należy zrobić wszystko, aby strona była przyjazna dla wyszukiwarki.

Aby stać się częścią globalnej sieci, co w czasach, gdy powszechne w użyciu są laptopy, smartfony, tablety czy notebooki oraz gdy działania marketingowe prowadzone są w Internecie, należy zadbać o responsywność strony, która będzie dobrze wyświetlana na różnego rodzaju urządzeniach mobilnych. Bez względu na rozmiar ekranu, strona powinna być proporcjonalna i przejrzysta.

Przyjazna atmosfera w pracy i stały kontakt z klientami są dla nas priorytetem. Chętnie odpowiadamy na pytania, wyjaśniamy na czym polegają poszczególne etapy naszej pracy, konsultujemy pomysły, dzięki temu klient na bieżąco może weryfikować naszą pracę i dzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami.

Skontaktuj się z nami